ثبت‌نام برخط


 

bullet طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید:

با این طرح کلیه دانشجویان ورودی جدید تحت پوشش قرار گرفته و با برنامه‌ریزی مدون و بهره‌گیری از نیروهای متخصص موجود در اداره تندرستی و مشاوره ورزشی اقدام به ارزیابی وضعیت جسمانی دانشجویان می‌نمایند تا ضمن آگاهی آن‌ها از وضعیت جسمانی خود نسبت به انجام مشاوره ورزشی و ارائه برنامه‌های اصلاحی، تمرینات ویژه و فعالیت‌های جسمانی مرتبط، نسبت به تقویت ضعف‌های جسمانی و اصلاح ناهنجاری‌های بدنی احتمالی اقدام شود تا درنهایت پس از ارزیابی‌های مرحله‌ای در طول دوران تحصیل و انجام اقدامات لازم بتوان جهت حفظ و ارتقای سلامت آن‌ها اقدام نمود.
به‌طورکلی هدف از ارزیابی دانشجویان در مراکز تندرستی و مشاوره ورزشی، در مرحله اول آگاه کردن دانشجو از وضعیت بدنی خود بر اساس شاخص‌های فیزیولوژیک، ساختار اسکلتی و قامتی و نیز معیارهای آمادگی جسمانی هست و در مرحله بعد، پیشنهاد‌ها لازم بر اساس نتایج حاصله از ارزیابی است که متناسب با شرایط موجود هر فرد ارائه می‌شود. درنهایت تلاش بر این است که مجموعه این اقدامات بتواند به‌عنوان عامل انگیزشی، دانشجویان را ترغیب به انجام فعالیت بدنی برای تقویت قوای جسمانی و اصلاح ضعف‌های ناشی از فقر حرکتی نماید.

ورود به سامانه طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید


bullet کلاس‌های آموزشی:

مرکز تربیت بدنی با بهره گیری از اساتید مجرب کلاس های آموزشی مختلفی از جمله بدنسازی، تنیس روی میز، دفاع شخصی، سنگنوردی، کشتی، کاراته و ... می نمایند. همچنین این مرکز دارای سالن‌های مجهز با امکانات قابل قبول برای استفاده علاقمندان می‌باشد.

ثبت نام در کلاس‌های آموزشی


bullet اردوها:

مرکز تربیت بدنی اقدام به برگزاری اردوهای مختلفی از جمله اردوی کوهنوردی و گلگشت در طی سال می نماید.

ثبت نام در اردوها


bulletمسابقات ورزشی دانشگاه

مسابقات ورزشی در دانشگاه تربیت مدرس به صورت تیمی، انفرادی و همگانی انجام میشود. از جمله مسابقات همگانی میتوان به مسابقات پیاده روی اشاره کرد که همواره با استقبال خوبی از سوی کارکنان و دانشجویان دانشگاه مواجه می باشد.

ثبت نام در مسابقات ورزشی


bullet همایش پیاده روی :

هر ساله به فراخور فصول مختلف همایش پیاده روی ویژه خانواده دانشگاه تربیت مدرس در پردیس مرکزی با حضور مسئولین، . کارکنان، دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار می‌گردد، شرکت کنندگان در این مراسم، پس از پیاده‌روی در محوطه دانشگاه، در سالن ورزشی شماره یک تجمع یافته و به نرمش صبحگاهی می‌پردازند

ثبت نام در همایش پیاده روی