تسهیلات رفاهی


 

bullet خوابگاه

دانشجویان گرامی که متقاضی استفاده از خوابگاه‌های خود گردان می باشند، می‌توانند مشخصات و اطلاعات تماس خود را به پردیس دانشگاهی تربیت مدرس ( 88976781- داخلی 18 یا 14) اعلام فرمایند.
لازم به ذکر است تامین خوابگاه‌های خودگردان در صورت به حد نصاب رسیدن تقاضا و تأمین امکانات لازم انجام خواهد شد. مراتب در ابتدای هر نیمسال تحصیلی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. دانشجویان پردیس دانشگاهی تربیت مدرس، برای استفاده از خوابگاه خودگردان طرف قرارداد با دانشگاه به حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه (امور خوابگاه‌ها) مراجعه فرمایند.
دانشجویان گرامی جهت اعلام درخواست استفاده از خوابگاه یا طرح هر سوال و پیشنهاد می توانند به آدرس پست الکترونیکی پردیس دانشگاهی نیز پیام ارسال نمایند.
آدرس پست الکترونیکی پردیس دانشگاهی: pardis@modares.ac.ir

bulletکارت تغذیه

همچنین به اطلاع می‌رساند کلیه دانشجویان پردیس دانشگاهی با در دست داشتن کارت دانشجویی و مراجعه به اداره اتوماسیون تغذیه دانشگاه (جنب ورودی تالار شکرانه) می‌توانند کارت تغذیه خود را خود را فعال نمایند و با تعرفه آزاد از امکانات سلف دانشجویی استفاده نمایند.

bullet بن کتاب و هزینه شرکت در کنفرانس

دانشجویان پردیس دانشگاهی از سهمیه بن کتاب (که در ایام نمایشگاه‌های کتاب در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد) و هزینه شرکت در کنفرانس (مطابق مصوبات معاونت پژوهشی دانشگاه)، برخوردار می‌باشند. این موضوع را از تارنمای معاونت پژوهشی رهگیری نمایید.

bullet استفاده از امکانات ورزشی

دانشجویان پردیس دانشگاهی می‌توانند با ارائه کارت دانشجوئی از مجموعه ورزشی دانشگاه تربیت مدرس استفاده نمایند.

bullet هزینه پایان‌نامه

برای پایان نامه های کارشناسی ارشد تا سقف 20 میلیون ریال مطابق با مقررات معاونت پژوهش و فناوری دانشگاهی، بودجه قابل پرداخت است.

bullet شرکت در مجامع داخلی

 • شهرستان:
  حق ثبت‌نام + رفت و برگشت با اتوبوس یا قطار و اقامت بر اساس تعرفه اماکن اقامتی هماهنگ شده برای دانشجویان توسط برگزارکنندگان همایش برای مجامعی که در فاصله بیش از 1200 کیلومتر از تهران برگزار می‌شود.
  حق ثبت‌نام + بلیط رفت و برگشت با هواپیما و اقامت بر اساس تعرفه اماکن اقامتی هماهنگ شده برای دانشجویان توسط برگزارکنندگان همایش یا طبق قرارداد تور
 • تهران:
  حق ثبت‌نام با ارائه مستندات

bullet شرکت دانشجویان در کارگاه‌های داخلی کشور

در صورت موافقت استاد راهنما از محل گرنت استاد راهنما پرداخت می‌شود.

bullet حق التالیف

حق‌التاليف دانشجويان براي مقالات علمی ـ پژوهشی در مجلات معتبر

 • 1.700.000 ریال مجلات معتبر خارجی بدون نمایه ISI (0.65 امتیاز)
 • 1.700.000 ریال مجلات علمی پژوهشی داخلی (0.65 امتیاز)
 • 2.500.000 ریال مجلات نمايه‌دار ISI (یک امتیاز)

حق‌التاليف مقالات كيفی برتر- مقالات داغ ( hot Papers) - مقالات پر استناد (Highly Cited Papers) تحقيقات پيشتازResearch Fronts برای دانشجويان

 • به1% تا 5% اول هر شاخه 12.500.000 ریال (5 امتیاز)
 • به6% تا 10% اول هر شاخه 10.000.000 ریال (4 امتیاز)
 • به 11% تا 20% اول هر شاخه 7.500.000 ریال (3 امتیاز)
 • به 21% تا 40% اول هر شاخه 5.000.000 ریال (2 امتیاز)

کلیه تسهیلات فرهنگی ارائه شده توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه( شامل حال دانشجویان پردیس دانشگاهی می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به آدرس معاونت فرهنگی و اجتماعی مراجعه شود


bullet تسهیلات دانشجویان دوره دکتری پردیس دانشگاهی

 • شهریه دوره در هشت قسط مساوی و در آغاز هر نیمسال دریافت می گردد. در شرایط خاص، امکان تقسيط شهریه نیمسال تحصیلی در (دو قسط) و همچنین هزینه دروس جبرانی در طول هر نیمسال به تشخیص معاونت آموزشی دانشگاه وجود دارد.
 • دانشگاه تعهدی مبنی بر واگذاری خوابگاه به دانشجویان پردیس ندارد لیکن در معرفی خوابگاه خودگردان و استفاده از تسهیلات رفاهی، بهداشتی و درمانی دانشجویان با رعایت تعرفه های مصوب دانشگاه، هماهنگی و همکاری لازم با مراجع ذیربط به عمل خواهد آورد.
 • دانشجویان پردیس از کلیه امکانات و تسهیلات آموزشی، پژوهشی و سالن های ورزشی بهره مند خواهند بود.