اداره تغذیه


 

اداره تغذيه دارای 2 سالن غذاخوری مجزا با نام‌ها سلف‌سرويس دانشجويی (برادران و خواهران) و تالار شكرانه كه هر كدام به نوبه خود و برنامه‌های خاص آماده سرويس‌دهی و ارائه خدمات مطلوب و شايسته به شما دانشجويان گرامی است.

bulletسلف سرویس دانشجویی

ارائه برای ناهار از ساعت 11:30 تا 13:30 از طريق اتوماسيون و با نرخ يارانه‌ای طبق برنامه غذايی توزيع می‌گردد طريقه استفاده از كارت و اتوماسيون در بخش قوانین اداره تغذیه به تفصيل توضيح داده شده است.


bulletتالار شکرانه

در اين تالار همه‌روزه صبحانه از ساعت 7:30 سرو مي‌گردد. اين تالار به ‌صورت يكسره تا ساعت 17 آماده ارائه انواع ساندويچ، چاي، قهوه و ساير خدمات بوفه‌اي است. در ساعت ناهار نيز با ارائه انواع غذاهاي ايراني و فرنگي با به صورت آزاد و حداقل قيمت ممكن در خدمت دانشگاهيان محترم است. اداره تغذيه سعي دارد با تهيه بهترين اقلام ممكن و نظارت دقيق بر كار پيمانكاران در اولويت اول سلامت مصرف‌كنندگان غذا را تأمين و تضمين نمايد و در ثاني با تهيه غذاهاي اعلام‌شده در زمان مقرر، رضايت مصرف‌كنندگان را تأمين نمايد تا دانشگاهيان گرامي با آرامش خاطر به امور جاري خود بپردازند. از شما دانشجوي عزيز نيز تقاضا مي‌شود با همكاري خود مسؤولان اداره تغذيه را ياري ‌نمايند و ما را از ارائه پيشنهادهاي سازنده خود محروم نفرمائيد. ضمناً شايسته است دانشجويان محترم ساكن خوابگاه نيز با انعكاس به موقع پيشنهادها و انتقادات خود در خوابگاهها جهت رفاه حال خود با مسؤولان تغذيه خوابگاهها همكاري لازم را مبذول فرمايند. دانشجويان ­محترم جهت استفاده از غذاي سلف سرويس دانشگاه لازم است كارت دانشجويي خود را- كه درسيستم اتوماسيون تغذيه نيز كاربرد دارد- دريافت نمايند. سپس با نحوه استفاده و مقررات مربوط به آن آشنا شوند.


bullet آئین‌نامه‌ها/دستورالعمل‌ها

bullet اخبار و و رویدادها