متن کامل خبر


 
نشست رابطان فرهنگی جدید سراهای دانشجویی با مدیر امور فرهنگی- اجتماعی دانشگاه

خلاصه خبر: دیدار رابطان فرهنگی جدید سراهای دانشجویی با دکتر میرزائی‌تبار، مدیر امور فرهنگی- اجتماعی دانشگاه روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در سالن استاد امین ناصری برگزار شد.

در این نشست دکتر میرزایی‌تبار با اشاره به حساسیت مسئولیت رابطان فرهنگی سراهای دانشجویی و اعلام آمادگی برای حمایت از اجرای برنامه‌های موثر و مهارتی در محیط سراهای دانشجویی گفت: رابطان فرهنگی می‌توانند در آگاه‌سازی دانشجویان و همچنین ایجاد انگیزه و امید در آنها بسیار موثر باشند و با شناخت روحیات و نیازهای دانشجویان و ایده‌پردازی برنامه‌ها و کارهای فرهنگی را پیگیری کنند.
در ابتدای این نشست نیز آقای سمنگانی، کارشناس مسئول امور فرهنگی سراهای دانشجویی، شیوه انتخاب رابطان فرهنگی بر اساس آیین‌نامه وزارت عتف را عنوان کرد و در ادامه ضمن اشاره به نحوه درخواست اجرای برنامه‌ها و مراحل تصویب آنها، مستند سازی، گزارش خبری برنامه‌ها و همکاری همه جانبه با دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، از رابطان فرهنگی خواست تا ضمن پیگیری مطالبات فرهنگی سراهای دانشجویی در برنامه‌های جمعی دانشگاه مشارکت فعال داشته باشند.
در پایان جلسه، رابطان فرهنگی مشکلات سراهای دانشجویی و پیشنهادات خود را شامل بحث کمبود تجهیزات و امکانات رفاهی در سراها، برگزاری اردوهای دانشجویی، برنامه‌های فرهنگی به مناسبت هفته خوابگاه‌ها، دوره‌های مهارت آموزی برای دانشجویان و... را مطرح کردند که مدیر امور فرهنگی- اجتماعی ضمن پاسخگویی بر حمایت از برنامه‌های آن‌ها تأکید کرد.

28 اردیبهشت 1401 / تعداد نمایش : 450