متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره یک:برگزاری آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل-فروردین 1397)

خلاصه خبر: اطلاعیه شماره یک دانشگاه تربیت مدرس در خصوص برگزاری آزمون زبان انگلیسی - در سطح تافل در فروردین ماه 1397

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره یک دانشگاه تربیت مدرس در خصوص برگزاری آزمون زبان انگلیسی - در سطح تافل (T.M.U.E EXAM) در فروردین ماه 1397

(تاریخ انتشار: 96,11,25)

پیرو مصوبه مراجع ذیصلاح به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان دکتری شاغل به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی و همچنین کلیه داوطلبان ورود به دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس، نوبت بعدی آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) این دانشگاه در فروردین ماه 1397 برگزار می شود. این آزمون به منظور سنجش Structure، Vocabulary، Comprehension Reading انجام می شود و قبولی در آن بر اساس حدنصابی که در اطلاعیه های ثبت نام داوطلبان دوره های دکتری تخصصی این دانشگاه اعلام می شود به مدت دو سال اعتبار دارد. داوطلبان برای اطلاع از حدنصاب قبولی و مدت اعتبار این آزمون برای سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی بایستی از دانشگاه یا موسسه مورد نظر خود استعلام نمایند.

اطلاعات مهم

  • • آزمون به صورت تستی برگزار می شود، شامل صد سوال چهار گزینه ای است و برای پاسخ غلط، نمره منفی منظور نمی شود.
  • • داوطلبان شرکت در آزمون بایستی از مورخ 25 بهمن تا 8 اسفند از طریق همین سایت ثبت نام کنند. هزینه شرکت در آزمون، برای دانشجویان دوره های دکتری دانشگاه تربیت مدرس و دانشجویان و دانش آموختگان دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس 800.000 (هشتصد هزار) ریال و برای سایر داوطلبان 1.600.000 (یک میلیون و ششصد هزار) ریال است که به صورت الکترونیکی اخذ خواهد شد.
  • ثبت نام شدگان بایستی برای دریافت کارت ورود به جلسه، راهنمای شرکت در آزمون و اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون از تاریخ 19 تا 22 فروردین ماه 1397 .از طریق وبگاه/سایت دانشگاه اقدام کنند.
  • آزمون در یکی از تاریخ های 23 یا 24 فروردین ماه 1397 در محل دانشگاه تربیت مدرس واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد برگزار می شود.
  • تلفن پاسخگویی به سوالات داوطلبان محترم (از ساعت 8 الی12 و 13 الی 15): 82883061

:: سامانه آزمون زبان انگلیسی در سطح تافل

 

منبع خبر: معاونت آموزشی دانشگاه - مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


25 بهمن 1396 / تعداد نمایش : 5906