متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 6 مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی سال 1400: زمانبندی برقراری ارتباط آزمایشی و مصاحبه مرحله دوم

خلاصه خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون زمانبندی برقراری ارتباط آزمایشی و مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی سال 1400 را اعلام کرد.

به اطلاع داوطلبان محترم میرساند برای ارتباط آزمایشی و همچنین مصاحبه علمی، لازم است بر اساس جداول پیوست این اطلاعیه اقدام نمایید.

:: در صورت نیاز به برقراری ارتباط درخصوص مرحله مصاحبه علمی، با تلفن های مندرج در جدول زمانبندی مصاحبه دانشکده مربوط تماس بگیرید.

تذکرات مهم:
1- در رشته هایی که از نرم افزار Skype استفاده خواهد شد، لازم است داوطلبان ضمن نصب نرم افزار مذکور، اکانت خود را به ایمیل اعلامی در جداول پیوست، ارسال نمایند.راهنمای ایجاد اکانت کاربری را در این قسمت مشاهده نمایید. برای نصب نرم افزار اسکایپ اینجا کلیک کنید
2- در رشته هایی که از BigBlueButton استفاده خواهد شد، نیاز به نرم افزار خاصی نیست و فقط با آدرس (link) و کد دسترسی اعلام شده در جداول پیوست می توانید وارد محیط آن شوید.راهنمای ورود به محیط مورد نظر و برقرای ارتباط را از این قسمت مشاهده نمایید. راهنمای تنظیمات صدا را نیز می توانید از این قسمت دریافت نمایید.
3- برای اتصال به BigBlueButton می توانید از لپ تاپ و یا دستگاه تلفن همراه هوشمند استفاده کنید. لازم است دو مرورگر Mozila firefox و Chrome را بر روی دستگاه تلفن همراه یا لپ تاپ خود نصب کنید تا در صورت بروز مشکل در یکی از مرورگرها از مرورگر دیگر استفاده نمایید. این سامانه با مرورگرهای Internet Expolrer و همچنین Microsoft Edge کار نمی کند.
4- قبل از ورود به جلسه مصاحبه از اتصال و صحت عملکرد میکروفن، هدفون و دوربین دستگاه خود مطمئن شوید.
5- قبل از شروع جلسه مصاحبه از خاموش بودن فیلترشکن مطمئن شوید.
6- راس ساعت مقرر آماده ورود به سامانه باشید تا با اجازه مدیر گروه وارد و مصاحبه شما شروع شود.
7- این زمانبندی تقریبی می باشد و هرگونه تماسی که از سمت مدیران محترم گروه آموزشی مربوط با شما گرفته شود به این اطلاعیه ارجحیت دارد.
8- داوطلبانی که مراحل ثبت نام اولیه را انجام داده اند (تکمیل فرم مشخصات اولیه و واریز وجه) و موفق به بارگذاری کامل مدارک نشده اند ، از زمان انتشار این اطلاعیه تا روز مصاحبه فرصت دارند مدارک خود را به پست الکترونیکی مدیران محترم گروه های آموزشی (یا جانشین ایشان ) ارسال نمایند.
9- پست الکترونیکی مدیران محترم گروه های آموزشی (یا جانشین ایشان) در اطلاعیه شماره3 قابل دسترس است.

داوطلب گرامی
در صورتیکه برای دریافت فایل جدول زمانبندی، با خطا مواجه شدید، در همان صفحه ای که خطا را مشاهده کرده اید ، لطفا refresh نمایید.

 

 

منبع خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


11 خرداد 1400 / تعداد نمایش : 23681