متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 6 استعداد درخشان (برگزیدگان علمی): تغییر در جدول رشته های دارای پذیرش دانشجو در دوره های دکتری تخصصی سال 1400

خلاصه خبر: تغییر در جدول رشته های دارای پذیرش دانشجو در دوره های دکتری تخصصی سال 1400

پیرو انتشار اطلاعیه های قبلی دانشگاه به اطلاع داوطلبان محترم می رساند:
1- باتوجه به اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رشته"حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی اقتصادی مالی" به فهرست رشته های دارای پذیرش دانشجو اضافه شده است. داوطلبان واجد شرایط فرصت دارند پس ازاطلاعیه شماره یک (تاریخ انتشار: 2 اسفند 1399) و اطمینان از احراز شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش، مدارک الزامی برای ثبت نام را تهیه و از تاریخ 1400.03.01 لغایت 1400.03.03 نسبت به ثبت نام و بارگذاری مداک الزامی خود در سامانه گلستان دانشگاه، وفق اطلاعیه شماره 1 اقدام نمایند. شایان ذکر است باتوجه به ضیق وقت، مدت ثبت نام تمدید نخواهد شد و به مدارک ناقص نیز ترتیب اثر داده نمی شود.
توجه: زمان مجدد در نظر گرفته شده برای ثبت نام، صرفا برای ثبت نام داوطلبان در رشته جدید فوق می باشد و در صورت ثبت نام داوطلبان در رشته های قبلی، به مدارک آنان ترتیب اثر داده نخواهد شد و هزینه پرداختی نیز عودت داده نمی شود.
2- باتوجه به نهایی شدن فهرست رشته های دارای پذیرش دانشجو در دوره های دکتری تخصصی سال 1400 این دانشگاه، تغییرات مشروح زیر نیز در جدول رشته ها اعمال شده است:
2-1- حذف رشته گرایش "ریاضی محض- منطق" از فهرست رشته های دارای پذیرش دانشجو داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام، نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک در رشته گرایش فوق در سامانه گلستان دانشگاه اقدام کرده اند و وضعیت بررسی مدارک ایشان "تایید" و یا "مشروط" می باشد؛ ضروری است حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 27 اردیبهشت ماه، درخواست خود مبنی بر بررسی پذیرش در دیگر گرایش رشته (آنالیز، جبر، هندسه (توپولوژی)) را به پست الکترونیکی infoadmission@modares.ac.ir ارسال نمایند. تا نسبت به تغییر نام رشته/ گرایش در سامانه گلستان دانشگاه اقدام شود.
2-2- حذف گرایش های "آنالیز عددی" و "بهینه سازی" از رشته "ریاضی کابردی" و بررسی درخواست پذیرش داوطلبان در رشته "ریاضی کاربردی" بدون گرایش
3-2 -تغییر نام رشته "مدیریت استراتژیک" به "مدیریت راهبردی"
4-2- تغییر نام رشته "مهندسی متالورژی و مواد- مواد پیشرفته" به "مهندسی متالورژی و مواد"
5-2- تغییر نام رشته "مهندسی صنایع" به "مهندسی صنایع – بهینه سازی سیستم ها"
6-2- تغییر نام رشته "مهندسي مكانيك - طراحي كاربردي (زمينه مكانيك جامدات)" به "مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی"
در صورت عدم تمایل داوطلبان (با وضعیت بررسی اولیه مدارک: تایید یا مشروط در سامانه گلستان دانشگاه) به بررسی درخواست پذیرش در رشته های اعلام شده در بند 2 ضروری است مراتب به پست الکترونیکی infoadmission@modares.ac.ir ارسال تا هماهنگی لازم برای عودت وجه ثبت نام انجام شود.

 

منبع خبر:مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


20 اردیبهشت 1400 / تعداد نمایش : 3904